Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Більше ані слова!

Більше ані слова!

Владимир Коломбо 

(((Подобається це комусь чи ні, але на сьогодні в Україні є лише два політика з конкретним рейтингом – Тимошенко та Порошенко. Решта – політичні «карлики», котрі «існують» виключно завдяки президенту – вони підтримують його, а він підтримує їх...))). Є.Червоненко.

Оця хірня хитрожопого Червоненко, надихнула мене написати цєй пост.

Трохи рузький, трохи український, самий губернаторський автоалкогонщик, бізнесвумен, сторож всіх і вся презів України, внушає нам українцям в голови, що вони самі ізбраніііі. Робить цє звичайно по-тупому, просто і ущербно... Чому? Та потому, що лише варта кинути погляд на це нікчемне творіння природи і послухати, приходиш до висновків: "І ні блатне, і ні красноречиве, і ні хитре... таке собі, божевільне, хитрожопє клоунське творіння". Ті мальовничі рейтинги Тімохі і Поросятку -- це їхнє фантазійне тому підтвердження. Нам зазделегідь в голови вбивають, що навіть не рипайтесь, місця владні забиті ними і їхніми виблядками на століття вперед.

Саме інтересне: цьому насінню в Україні навіть тяжко втямити..., що Україна вже не та, покоління молоде вже не їсть їхню дешеву пропаганду ізбраності... На самому ділі іх турбує рейтинг держдіяча # Надії Савченко в українців. Не змогли посадити, купити, обрехати, висміяти..., # тепер_будуть_не_вспоминати... Бо вбити для них черевато...