Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Спіть, українці далі…
Я сьогодні була присутня в сізо сбу, де рідні приносять передачі тим, хто знаходиться по іншу сторону дверей! За пару метрів знаходилась і надя. Тільки нас розділяли стіни, двері і замки... Зі мною була і надіна мама. Не мала вона їхати сьогодні...
Питання без відповідей
«Хоть  із жінок уявляє той шлях, який пройшла я? Що таке піти служити в армію в 22 роки? Що таке пройти школу ВДВ? Що таке поїхати в Ірак в миротворчу місію? Пройти там одній жінці в батальйоні в чоловічому підрозділі, де 81 в роті?
У них и у нас… Ю.Фучик по-прежнему прав…
Вчера Армянский Народ отправил в отставку Сержа Саргсяна. Который возомнил себя Всесильным и Бессменным правителем Государства. На это Армянам понадобилось всего Десять дней.
Не обираємо ментальних рабів
Рівно місяць, як в полоні, вже у клептократичної влади, знову голодує народний депутат, герой України Надія Савченко. Вона є символом спротиву російським окупантам, є зразком чесності і самовідданості. Вона є людиною, яку у світі називають сучасною Жанною д'Арк.
О психопроктологах с Банковой
Как меня это все достало, ребята! Сколько эти психологи, парапсихологи, психопроктологи и психопротезисты будут рыться в ее голове. То в журавликах, которые Надя сделала в СИЗО, обнаружили треугольнички какие-то - ну очень военные, то бумага черно-белая, а она, оказывается, в СИЗО должна быть цветная.
Фридрих Энгельс – о Путинском режиме
По производственной необходимости просматривал собрание сочинений Маркса и Энгельса. Дошёл до 21-го тома. И обнаружил там на странице 195 статью про отравление Скрипаля.
Ви монстри!
Ганьба жінкам-депутатам, які проголосували за арешт Надії Савченко! Невже зняття депутатської недоторканності було недостатньо?!!
Відповідь соратниці генпрокурора Ларисі Сарган.
А чому проти Савченко, Саакашвілі можна, а проти цього головного бандита, який прийшов до влади обманним шляхом неможна тому, що закон забороняє. Хитруни ці злодюги при владі. Ви помітили, з якою агресією, істеричністю, роздратуванням, неадекватністю та з переляком і заклопотаністю свого захисту від посягання на його заможне життя, з червоною мордою  кричав він про необхідність  притягнення до відповідальності Савченко.

Pages