Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Це початок диктатури

Це початок диктатури

Аліна Подолянка

В Києві поліція силою розігнала протест автомобілістів, які вимагали знизити митну ставку на автівки. Громадськість навіть не уявляє наскільки серйозно те, що відбулось.

Влада намагалась дискредитувати цей протест, мовляв, бариги хочуть заробляти на продажу нерозмитнених авто. Так відбувається з кожним протестом, який небезпечний для влади, який непідконтрольний, який має ознаки Майдану --  бочки… шини... тощо...

Нагадаю що відбулось рік тому в Одесі, на Думській площі. Силою був розігнаний протест -- наметове містечко проти мера Одеси. Приїхав генеральний прокурор Юрій Луценко і на прес-конференціі на питання, як він ставиться до цієі подіі  відповів : «А що ж ви хочете? Розвели у центрі міста бомжатник!»  Це відповідь генерального прокурора країни (!!)

P.S. Допоки Громадськість не змінить ставлення до протестів, допоки Громадськість не зрозуміє, що будь який мітинг, протест це святе, конституційне право громадян -- так є у найвільнішій країні світу, Америці, -- Україна буде у небезпеці. У США саме це право - право на мирний протест -- є запорукою, що країна не зкотиться до диктатури...

НІХТО НЕ МАЄ ПРАВО СИЛОЮ РОЗГАНЯТИ БУДЬ-ЯКИЙ ПРОТЕСТ! Це початок диктатури.