Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Дебіли б---ь

Дебіли б---ь

Володимир Бойко 

Генеральний, прости господи, прокурор вирішив продемонструвати всю глибину своєї юридичної освіти й 12 березня 2018 року повідомив журналістам, що Служба безпеки України викликала на 13 березня 2018 року народного депутата Надію Савченко для допиту як свідка в «справі Рубана». Але пані депутатка замість того, щоби з’явитись до слідчого, о 4-й ранку 12 березня 2018 року відбула за кордон для участі в міжнародній конференції. У зв’язку з цим я прошу прес-секретаря генерального, прости господи, прокурора Ларису Сарган передати своєму шефу, що з його інтелектом краще взагалі не розтуляти рота й, тим більше, ніколи й ні за яких обставин не коментувати юридичні питання.

Дуже шкода, що тюремні університети не спонукали Юрія Віталійовича ознайомитись з Кримінальним процесуальним кодексом України, стаття 135 якого встановлює порядок здійснення виклику в кримінальному провадженні. Зокрема, відповідно до частини 8 цієї статті, «особа має отримати повістку про виклик або бути повідомленою про нього іншим шляхом не пізніше ніж за три дні до дня, коли вона зобов’язана прибути за викликом». Отже, слідчий, викликаючи Савченко на 13 березня, мав відправити повістку не пізніше 8 березня (тобто, ще до затримання Рубана) – щоби Савченко, з урахуванням терміну проходження кореспонденції, її отримала не пізніше 10 березня. Тому, якщо повістка була слідчим відправлена пізніше (а можна не сумніватись, що так і трапилось, тим більше, що 8, 9, 10 та 11 березня були вихідними днями), цю повістку в разі її надходження Савченко має повне право повісити на цвяшок у туалеті.

P.S. Служба безпеки України повідомила, що повістка з викликом Савченко на допит на 13 березня була здана в Апарат Верховної Ради України 12 березня, тобто з грубим порушенням вимог ст. 135 КПК України й вже після того, як Савченко відбула за кордон.

Ну, що тут можна сказати...  Хіба, лишень, процитувати сучасного класика: «Дебіли, б---ь».