Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Є люди, здатні на вчинок

Є люди, здатні на вчинок

Аліна Подолянка

Анатолий Мазур, наш побратим, порубав топором 13 автівок біля Солом'янського суду, суддя якого вчора відпустив Труханова.

Моя шана, друже! Є люди, здатні на вчинок. І добре, що серед нас таких людей багато. Вчинки бувають різні: радикальні, менш радикальні. Цей вчинок примусить суддівську братію замислитися, що буде далі.

Нагадаю, що десь місяць тому під Апеляційним судом в Одесі спалили дві автівки. Новина пройшла непоміченою...

Усіляким розумникам, які зараз почнуть побиватися, що так не можна «железом по стеклу».., так от -- авто то купа залізяччя, це не людина, а судівське авто, це купа залізяччя, купленf на корупційні кошти, по суті, на криваві кошти, за якими не тільки крадіжки державного майна, а людські життя...

Це фото облетіло всю Украіну. На ньому Толик, якого б'ють поліцаі на акціі під одеською мерією... Акція у вересні через трагедію в таборі Вікторія, де згоріли живцем три дівчинки... Причина трагедіі -- корупція при будівництві цього муніципального табору. Винні до цих пір засідають у будівлі меріі.