Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Лист до СБУ

ЛИСТ ДО СБУ

Надія Савченко

ЛИСТ ДО СБУ

Голові служби безпеки України

П.Грицаку В.С.

 

Шановний  Василю Сергійовичу!

Повідомляю Вас про наступне.

З 12  по  16  березня 2018 года я перебуваю із запланованою робочою поїздкою до Європейського парламенту в Страсбурзі, де проходять парламентські сесії ЄС. Про зазначений виїзд я подала офіційне првідомлення в Перший відділ апарату Верховної Ради України, у встановлений законом спосіб.

Офіційної повістки про виклик на допит мене, як свідка, по справі Володимира Рубана, в порядку, визначеному ч.8 ст. 138 КПК України, особисто я не отримувала. Засоби масової інформації не є офіційним та надійним джерелом сповіщення.

Через наведене вважаю за необхідне акцентувати Вашу увагу на такому:

1) Є, щонайменше, некоректно оголошувати через ЗМІ, що я, дізнавшись про виклик на допит, виїхала за кордон, оскільки Вам достеменно було відомо про моє робоче відрядження;

2) як тільки у ЗМІ з’явилася інформація, що я перебуваю з робочим візитом за кордоном, відразу у тих же ЗМІ почалися ширитися чутки, що мене викликають на допит одразу на дві дати (13 та 15.03.2018), що, вочевидь,  свідчить про бажання звинуватити мене у неявці на допит двічі, тобто створення відповідного інформаційного приводу.

Отже, у випадку наявності наміру проведення за моєю участю слідчих дій, прошу передати мені наручно виклик на допит в якості свідка до Служби Безпеки України, після чого  у встановлений законом України триденний термін, згідно ст. 135 КПК України, я прибуду на допит до СБУ.


З повагою

Народний депутат України                                                                     Савченко Н.В.