Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Надія – справжній воїн

Надія – справжній воїн

Елена Иванова

Колишній адвокат Надії Савченко Фейгін сказав, що зараз боротьба за її визволення виглядає як фарс. Тоді, 2 роки тому, весь світ піднявся, щоб визволити сміливу українку, ув`язнену путінським режимом. Але демократичну Україну, впевнений пан Фейгін, аж ніяк не можна порівнювати з тоталітарною Росією. Тож, про які політичні репресії тут може йти мова?

На жаль, пан адвокат не розуміє того, що сьогодні насправді відбувається в Україні. Бо семимильними кроками вона рухається в бік тоталітарної держави. І саме політичними в`язнями зараз наповнені українські тюрми.

Порошенківська кліка вже знахабніла настільки, що Героя України, людину відому у всьому світі, кинула за грати по абсолютно сфабрикованій справі! І цей злочин влади одностайно підтримав український Парламент! Майже всі - і старі, і нові, і "єврооптимісти", і так звані революціонери.

Надія Савченко - справжній воїн. Сильна духом, мужня людина. Не змогли її зламати у путінській буцегарні, обламають зуби і кати в Україні. Але що ж ми, українці?!! Будемо й далі спостерігати, як знущаються з патріотів? Мовчки дивитися, як знищують найкращих? Моя хата з краю? І нам байдуже, що Домоклів меч тоталітарної Росії в Україні вже нависнув над нами і нашим майбутнім?!!