Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Негодяев нужно остановить

Негодяев нужно остановить

Друзья, несколько дней назад я усиленно призывал вас обратиться к своими друзьям, знакомым, проживающими в Европе, Штатах, вообще, в свободном нравственном пространстве с просьбой учинить информационный протест против ареста и попыток уничтожить в эсбэушном застенке Героя Украины, честнейшего человека, народного депутата Надежду Савченко, которая отважилась настаивать на необходимости немедленной смены полититческой системы, породившей наш злокозненный, воровской режим. Н. Савченко должна быть немедленно освобождена. Она не собирается никуда бежать. И процесс над ней, открытый для СМИ, прозрачный, с участием западных наблюдателей, может поставить точку в существовании насквозь коррумпированной украинской власти на вечные времена. В связи с этим я позволил себе написать открытое письмо в адрес многочисленных рассеянных по белу свету украинских диаспор. Их участие в судьбе Н.Савченко будет неоценимым. У меня в ФБ множество друзей, проживающих повсюду. Прошу каждого из них, если они имеют такую возможность, продублировать мое послание в своих странах. Нельзя позволить негодяям -- при попустительстве нашего больного общества -- погубить человека, посланного нам самим Небом.

Відкритий лист

Українським діаспорам всього цивілізованого світу!

Зупиніть повільне вбивство однієї з видатних дочок понівеченої України, яке її корумпована влада день за днем здійснює на очах у всього світу!

Думаю, майже всі пам’ятають, як два роки тому ми з вами визволяли відважну молоду українську жінку, офіцера військово-повітряних сил держави Надію Савченко з російського полону, після її викрадення та неправедного засудження на десятки років ув’язнення за злочин, якого вона не скоювала.  То була  для Надії справжня Голгофа, бо її шлях на свободу ряснів приниженнями і тортурами голодом, порівнянними з муками Христа від руки зрадників і підлих Крисобїв.

Опинившись на батьківщині в ролі політика і державного діяча, Надія продовжувала вести себе відважно і мужньо, відповідно вимогам честі і совісті, нормам високої моральності. Досить швидко вона зрозуміла, що в Україні далеко не все в порядку; що революцією гідності замаскований олігархічний переворот, який привів до влади справжніх спадкоємців Януковича, тільки ще більш жадібних, злодійкуватих і підлих. Зрозуміла і, не вважаючи за потрібне  мовчати про своє відкриття, почала з усіх доступних трибун віддавати належне злочинній, на її погляд, діючій українській владі – наполягати на необхідності радикальної зміни існуючої політичної системи. Для професійної участі в боротьбі з наступаючим на країну злом нею була створена партія – «Суспільно-політична платформа Надії Савченко», -- основною концепцією якої стало здійснення вищезазначеної ідеї.

Зрозуміло, громадянська позиція Н. Савченко та її команди викликала запеклий опір не тільки президентської камарильї, але й більшості  так званих псевдоопозиціонерів з ВР, справжня мета яких -- утриматися при владі, щоб продовжувати грабувати народ. Ось чому нещодавно проти Героя України, абсолютно невразливої людини, якій неможливо дорікнути за участь в будь-яких сумнівних вчинках, була -- після кількох погроз фізичного усунення -- вчинена нахабна політична провокація. Її звинуватили в плануванні і підготовці терористичного акту, спрямованого на повалення існуючого режиму.

Тобто політика, відкрито налаштованого на цивілізований позиційний опір, спробували в очах народу перетворити в кривавого злочинця. Якби Порошенко з ручними начальником СБУ І генпрокурором були  розумніші, вони можливо придумали б що-небудь більш достовірне, ніж протизаконне фіксування навмисно карикатурних, «сюреалістичних» (вираз Надії) картин захоплення влади, які живописала Савченко, добре знаючи, що її знімають. Але мізків їм вистачило лише на те, щоб змусити слухняну ВР проголосувати не тільки за зняття з Савченко депутатської недоторканності, а й за її затримання і арешт (нонсенс!), а потім веліти настільки ж підконтрольним судам залишити її за гратами. Природно, обурена подібним неподобством Савченко почала голодувати. Триває це вже 30 днів. У людини, яку всім світом визволяли з лап Кремля почалася друга Голгофа. Злодії, які захопили владу в Україні, розпочали повільно вбивати Героя, який насмілився сказати їм в обличчя правду.

При цьому, зауважте, слідчого ізолятора СБУ, в якому ув’язнили Надію в природі не існує - згадок про нього ви не знайдете в списках пенітенціарних установ України. По-друге, затримання  Савченко відбулося всупереч закону, який забороняє вести негласні слідчо-розшукові дії за народним депутатом. По-третє, нардепу Савченко -- ніхто її цього статусу не позбавляв - перешкоджають у здійсненні професійних функцій, бо всі зовнішні її контакти обрубані.

Якщо все це підсумувати, напрошується висновок - арешт і утримання Савченко в СІЗО СБУ є акт викрадення людини з подальшим її утриманням на конспіративній квартирі, що є прямим приводом для негайного проведення спецоперації по  звільненню Надії. Ясна річ, ми цього від української влади не дочекаємось.

Давайте ж звільнимо Надію Савченко самі. Нам це вже одного разу вдалося. Вдасться і знову. Піднімемо шум на весь білий світ. Не дамо корупціонерам скоїти вбивство свого ненависного критика нишком. Врятуємо чудову, чесну людину, яка мріє про Україну, вільну від покидьків і злодюг! Зволікання смерті подібне. Її смерті. Подумайте про це, друзі! Надія тільки на вас!