Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Примусимо країну-агрессора звільнити политв’язнів

Примусимо країну-агрессора звільнити политв’язнів

Надія Савченко

Сьогодні розпочинається‎ конференцiя по безпецi в Мюнхенi.

Свiтовi полiтики будуть обговорювати питання дiючих на даний час вiйськових конфлiктiв ‎та шукати шляхи вирiшення iснуючих перешкод по встановленню миру в свiтовому масштабi.

Як не жахливо але Україна, краïна в центрi Європи, сьогодні теж охоплена вiйною з Росією.

Питання росiйсько-украïнськоï вiйни повинно бути найактуальнiшим питанням для ЄС та наших захiдних партнерiв через океан, оскiльки географiчне й геополiтичне розташування України створює‎ прецедент  свiтовоï нестабiльностi й можливе пiдгрунтя до втягивания Росiйською Федерацiєю всього цивiлiзованого свiту в Третю Свiтову вiйну.

Хорошим початком для стримання й зупинки вiйни на територiï України повинен стати ‎примус влади краïни агресора Росiï до звiльнення всiх українських політв’язнів iз в'язниць РФ та окупованого Росiєю Криму. Кремлю треба дати зрозумiти, що тiльки пiсля таких гуманних крокiв дiалог з Росією про економiчнi вiдносини, культурнi та спортивнi заходи стане можливий! Таким iсторичним прикладом налагодження дiалогу мiж Заходом i Радянським Союзом стало звiльнення з концтаборiв СССР дисидентiв в 70-х роках минулого столiття.

Я не одноразово зверталася до свiтових та європейських лiдерiв iз покроковим планом звiльнення українських заручників кремля. В найближчий перiод часу є добра можливiсть "полiличного вiкна" для обмiнiв та звiльнення людей. Сподiваюсь, що свiтовi полiтики не втратять цю можливiсть!

Н.С.