Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Спіть, українці далі…

Спіть, українці далі…

Тетяна Летаїв.

Я сьогодні була присутня в сізо сбу, де рідні приносять передачі тим, хто знаходиться по іншу сторону дверей! За пару метрів знаходилась і надя. Тільки нас розділяли стіни, двері і замки... Зі мною була і надіна мама. Не мала вона їхати сьогодні... Але поки ми з вірою приїхали машиною, м.і. Встигла доїхати громадським транспортом. Не витримує материне серце ту нагрузку зараз. Не знаходить воно місце... Безсонні ночі та постійні думки ... Боляче дивитись! В такі хвилини в мене тільки одне запитання: «та нелюдяна сволота із числа депутатів, що тиснула на кнопку тоді, 22березня, матерів має?»

Я бажаю їх матерям пройти в два рази більше, ніж пройшли надіна мама та сестра!!!

Нехай вони пожиттєво носять передачі отприскам-ідіотам, тим продажним тварям, що продали свій голос узурпованій владі пороха!

А ви українці, спіть далі!

Кліток-камер там багато! На вас їх теж вистачить...

Юрій луценко!

Я буду щаслива в той день,коли двері сізо закриються за тобою і жінка третього тисячоліття буде стояти там з передачею для тебе...

#надіяє