Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Справа має бути чесною

Справа має бути чесною

Егор Фирсов

Голова Одеси Труханов затриманий співробітниками НАБУ в «Борисполі». Нарешті. Вітаю це рішення, на яке ми чекали довгі місяці. Я стільки разів ходив до СБУ, казав, писав про його російський паспорт, про його підтримку агресора, але наче ніхто не чув. Труханов сплачував податки у бюджет РФ, також його звинувачують у привласненні коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт із реконструкції автодоріг. Така людина має бути покарана та в жодному разі не може займати керівні посади. Це просто соромно, що із його арештом тягнули так довго, а нам треба було буквально вмовляти відкрити справу щодо Труханова. Я знаю на 100%, що він намагався домовитись із АП та зі всіма, кого знав на найвищих посадах, аби його відмазали. Всі обіцяли вирішити питання із НАБУ, але не виконали обіцянку. Мабуть, навіть для наших традиційних договорняків дії Труханова вже занадто нахабні.

Я сподіваюсь, що справа буде чесною, а вирок справедливим. Труханов має сидіти у в'язниці, як і інші корупціонери та сєпари.