Внимание! В меню нашего интернет-портала появилась опция «Сетевизор». Если вы нажмете на эту кнопку, сможете смотреть в режиме онлайн программы четырех телеканалов – «NewsOne», «112-ый», «24», «ZIK». Не упускайте эту возможность!


 

Відповідь соратниці генпрокурора Ларисі Сарган.

Відповідь соратниці генпрокурора Ларисі Сарган.

Вадим Велиев‎

А чому проти Савченко, Саакашвілі можна, а проти цього головного бандита, який прийшов до влади обманним шляхом неможна тому, що закон забороняє. Хитруни ці злодюги при владі. Ви помітили, з якою агресією, істеричністю, роздратуванням, неадекватністю та з переляком і заклопотаністю свого захисту від посягання на його заможне життя, з червоною мордою  кричав він про необхідність  притягнення до відповідальності Савченко. Хіба може генпрокурор  поводитися, немов маленька скривджена дитина, у якої відібрали іграшку? У цьому бачимо яка у нас влада -- антинародна, грабіжницька, придуркувата. Чому країною управляє одна бандитська сім'я і використовує  службовий стан для свого збагачення. У країні війна, люди живуть в убогості. А ця бандитська верхівка, ці слуги народу встановили собі мільйонні ставки, будують палаци, купують дорогі автомобілі, усе награбоване переписали на своїх собачок, котячек, сховали в офшорах під чужими іменами, і у них все чисто в деклараціях. Закони ухвалюють проти людей. Та і своїх злодюжок не судять. Де справедливість? Це політичне переслідування Савченко, Саакашвілі за викриття грабіжницької правлячої верхівки. Боротьба двох конкурентних банд з використанням народного невдоволення першою бандитською владою, привела до влади на гребені перемоги народу над бандою Януковича ту, що конкурує. Народ продовжує грабувати нова олігархічна влада. Народ живе в убогості, а влада продовжує наживати капітал на підвищенні цін на продукти харчування, інші важливі складові для життя людини. Пенсіонерів знищують  як використаний матеріал. Три партії що складаються з мільйонерів, мільярдерів, ухвалюють антинародні закони, продовжують деребанити країну.

ПРЕЗИДЕНТ ЗІ СВОЇМ КУМОМ ХОЧУТЬ УВІЙТИ ДО ІСТОРІЇ ЯК ФАЛЬСИФІКАТОРИ ФАНТАСТИЧНИХ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ СВОЇХ ОСОБИСТИХ ЦІЛЕЙ: ЗАЛЯКАТИ НАРОД, ПРИБРАТИ СУПЕРНИКА НА ВИБОРАХ, ПРИБРАТИ КРИТИКА І ВИКРИВАЧА БАНДИТСЬКОЇ ПРАВЛЯЧОЇ ВЕРХІВКИ. СААКАШВІЛІ І САВЧЕНКО НА ВЕСЬ СВІТ ПОКАЗАЛИ, ЯКА КОРРУПЦІЙНА ВЛАДА. РОЗКРИЛИ БАГАТО ГОЛОВНИХ ПРОБЛЕМ, ЯКІ НЕ ВИРІШУЄ УРЯД. ЙДЕ ТОРГІВЛЯ ЗБРОЄЮ. ВІДКРИТІ КОРДОНИ ДЛЯ КОНТРАБАНДИ. ПРОДАЖНІСТЬ ПОГРАНИЧНИХ СЛУЖБ. ЗУБОЖІННЯ НАРОДУ, 80% НАСЕЛЕННЯ ЖИВЕ ЗА РИСКОЮ БІДНОСТІ. ЙДЕ РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ. НЕСПРАВЕДЛИВІ І КОРУПЦІЙНІ СУДИ. МАСОВА МІГРАЦІЯ НАРОДУ. УХВАЛЮВАНІ ЗАКОНИ І РЕФОРМИ -- ПРОТИ НАРОДУ. ЦЕ ПРИХОВАНИЙ ГЕНОЦИД ПІД ПРИКРИТТЯМ СУБСИДІЙ…